محل تبلیغات شما

  MKVToolnix

  اگر به دنبال یک نرم افزار قدرتمند و رایگان برای ادغام چندین زیرنویس و چند صدا برروی فایل های MKV هستید ما به شما نرم افزار MKVToolnix را پیشنهاد می دهیم.تعداد زیادی فیلم ها و مستندها در اینترنت با فرمت MKV منتشر می شوند، فایل های mkv  مخفف matorska هستند به دلیل حجم پایین و حفظ کیفیت بالا در زمینه فایل های ویدیویی مخصوصاً فیلم ها و مستندها استفاده فراوانی دارند. می توانید از این نرم افزار برای چسباندن زیرنویس فیلم استفاده کنید و دیگر نیازی به فایل srt زیرنویس ان هنگام نمایش نداشته باشید و به راحتی زیرنویس به صورت خودکار رو فیلم mkv نمایش داده شود .از قابلیت های این نرم افزار می توان به چسباندن چندین صدا  – قابلیت استخراج زیرنویس چسبانده شده به ویدیو اشاره نمود.

  راهنمای نصب

  توضیحات نحوه ی کار با نرم افزار :

  پس از نصب و اجرای نرم افزار در قسمت Input Files فایل ویدیویی و فایل صوتی و همچنین فایل زیرنویس فیلم را اضافه کنید. اکنون در قسمت Tracks, Chapters and tags می توانید زیرنویس، فایل صوتی و فایل ویدیوی فیلم را مشاهده کنید. با فشردن کلیدهای UP و Down اولویت پخش صوت و زیرنویس را تعیین کنید .

  توجه داشته باشید در صورتی که چند زبان و چند زیر نویس در اینجا وارد کنید هر زمان از طریق ویدیو پلیر می توانید دوبله را تغییر و زیر نویس را عوض کنید .

  حال تنها کاری که نیاز است انجام دهید فشردن کلید Start Muxing است تا فایل ها در مدت زمان کوتاهی برابر چند ثانیه با یکدیگر ادقام شوند و پس از آن فایل آماده و در اختیار شما قرار داده شود .

دیدگاه ها

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
© تمامی حقوق مطالب برای این سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.
طراحی و کدنویسی: Softraya